Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,50 zł , zmiana od tamtej pory: 28,57%

Re: Ubrali kolejnych

Zgłoś do moderatora
juz w 2019 szacuje sie ze ponad 2 miliardy trafia za gielde z PPK z czego do malych spolek do 10% czyli do 200 milionow zlotych w 2020 na gielde ma trafic ok. 5,5 miliarda czyli na male spolki do 550 milionow wreszcie w 2021 ma trafic na rynek ok 10 miliardow zlotych czyli na male spolki ok. 1 miliarda zlotych. Juz pojawiaja sie pierwsze prognozy ze najbardziej na PPK zyskaja wlasnie male spolki bo niesamowicie wzrosna obroty !!!
  • Ubrali kolejnych Autor: ~Jadwiga
  • Re: Ubrali kolejnych Autor: ~znawcaperelek

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AILLERON 4,65% 13,50 2021-05-10 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.