Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,95 zł , zmiana od tamtej pory: -32,20%

Re: Ubieranie jutro raport i znowu ogromną strata kurs jutro minus 50

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-08-12 o godz. 13:20 ~Takijeden napisał(a):
> A moze juz jest chetny na emisje i od kilku sesji zbiera papier zeby jak sie unawni kurs byl po 10 tak samo bylo na easycall najpierw rosl potem podali orzy 15 ze satrev wchodzi i kurs 25

@Taki ale tu podobno jest (było?) 10 chętnych więc pewnie żaden się nie ujawni jak wezmą w miarę po równo, np. po 100 k bo wtedy próg 5% byłby około 125 k.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FORPOSTA -4,76% 2,00 2021-11-26 15:41:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.