Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  185,10 zł , zmiana od tamtej pory: 29,12%

Re: Typujemy zysk roczny

Zgłoś do moderatora
Dnia 2019-03-26 o godz. 16:34 ~krzysiek napisał(a):
> nie rozsmieszaj mnie zródło prosze ja dam swoje
>
>http://biznes.pap.pl/pl/news/all/info/2697564,tydzien-w-kraju:-stopa-bezrobocia--flash-cpi--podaz-spw-na-ii-kw---wyniki-cd-projekt

Mówię o rocznym a tu masz kwartalny, wszystko dobrze z tobą...?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDPROJEKT -2,09% 239,00 2019-09-23 13:12:11
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.