Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  184,50 zł , zmiana od tamtej pory: 33,01%

Re: Typujemy zysk roczny

Zgłoś do moderatora
KGHM to nie jest gigant. To zaledwie maleńka firemka mieszcząca się może gdzieś pod koniec 50 przy czym od pierwszej 10 to jest mniejsza KILKANAŚCIE razy. No i parę lat temu było minus 2 mld jakoś nie?
Nie ma sensu pisać, zebyś się nie kompromitował bo teksty porównujące CDPR z energetyką czy KGHM jest 10 dziennie. Jutro ZNIKNIESZ i tak.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDPROJEKT -1,84% 245,40 2019-09-18 17:00:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.