Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  184,50 zł , zmiana od tamtej pory: 27,59%

Re: Typujemy zysk roczny

Zgłoś do moderatora
Szef dostał wyniki, to się tak przestraszył, że musiał poprosić o dodatkowy audyt, bo spokojnie siedział pół roku w ciepłych krajach za pieniążki akcjonariuszy, wrócił a tu taki klops.
Wstyd było wyjść i to powiedzieć na konferencji 21.03 - stąd to przesunięcie o jeden tydzień na 28.03.
Współczuje mu trochę, też byłoby mi ciężko :( Tydzień na przygotowanie i trening żeby nie wybuchnąc śmiechem podczas konferencji to też niewiele czasu.
Spółkę mu wycenili na 18 miliardów(doganiamy KGHM, światowego giganta miedziowego) a on bedzie musial powiedziec ze zarobil 100 milionow na czysto i nie wybuchnąć śmiechem.
Najpewniej żeby odwrócić uwage słuchaczy powie o 3 następnych grach, które wyjdą do 2021, ale będą opóźnione o 4 lata więc realnie do 2025.
Niedługo będzie promocja na wiedźmina w sieci handlowej Lidl 9,99, być może to ruszy trochę finanse do przodu?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDPROJEKT 0,51% 235,40 2019-08-21 12:02:30
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.