Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  184,00 zł , zmiana od tamtej pory: 30,65%

Re: Typujemy zysk roczny

Zgłoś do moderatora
Dlaczego wziąłeś akurat zysk od sprzedaży? :)

Dobra już raz ci to pisałem ale napisze jeszcze raz. Niesamowite jest to jak dużą wagę przykładasz do tego forum. Ja siedzę co jakiś czas na kiblu i piszę głupoty, a ty mi mowisz ze cie zglaszam do automatycznego modeartora. Chlopie, ja nawet nie wiem co to jest :D Jestem na tym forum jak mi sie nudzi, zeby podenerwowac takich jak ty.
Moze zamiast zajmowac sie glupotami i wypisywaniem bredni, wzialbys sie za robote jakas?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDPROJEKT 0,42% 240,40 2019-08-23 17:03:08
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.