Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  58,06 zł , zmiana od tamtej pory: -43,25%

Re: Tylko większość banków wypłaca sowite dywidendy

Zgłoś do moderatora
A powiedz Bartek_kaboom, co leży Ci na sercu, że tak na ten Bank się uwziołeś?Przecież tak jak powiedziałeś to zrealizowałeś tu zyski.
Czy to wypływa z traumy jaką przeżyłeś z 1k na Allegro?
Taj innym spokój, bo pisanie tylko słowa "balon" może być swego rodzaju manipulacją. Skąd mamy wiedzieć to tak naprawdę tu robisz?
Może masz akcje, ale wiesz że warto jeszcze zainwestować w Alior, bo może coś na ten temat wiesz, czego my nie wiemy, i cała ta Twoja nagonka jest po to by zbić kurs do najniższego poziomu jaki mozna by osiągnąć i potem dobrać akcji.
Czy to plan twojego otoczenia.
Powiedz prawdę, bo na razie to wygląda że ta wersja może być prawdziwa.
Bo na razie to wykorzystujesz obecną sytuację tzn. czas czyli mc listopad, kolejną falę koronavirus, sytuacje polityczną w kraju i na świecie i możnaby jeszcze wiele tu pisać.
Ale co się stanie gdy uwolnią należne środki unijne dla Polski? To jest jeden zaledwie element ale gdyby pozostałe elementy analizować to....
niech każdy sam sobie to powie.

A więc na razie pozdrawiam twardzieli na Aliorze.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ALIOR -2,80% 32,95 2022-05-27 16:16:28
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.