Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  58,06 zł , zmiana od tamtej pory: -43,30%

Re: Tylko większość banków wypłaca sowite dywidendy

Zgłoś do moderatora
sorry, ale nie wierzę w ani jedno twoje słowo. Pojawiłeś się kilka tygodni przed czarnym piątkiem i nawoływałeś do oddania akcji.
Wszyscy, ktorzy ulegli twojej nagonce dziś są kilka zł do tyłu. Być może sprzedali ze stratą..

Twoje wpisy popsuły tez merytoryczną dyskusję na tym forum.
Nie chce stawiać zdecydowanych tez. Każdy może przeanalizować ostatni miesiąc i sam wyciągnąć z tego wnioski..

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ALIOR -2,89% 32,92 2022-05-27 17:02:46
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.