Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  58,06 zł , zmiana od tamtej pory: -43,30%

Re: Tylko większość banków wypłaca sowite dywidendy

Zgłoś do moderatora
Banku nie można porównywać a allegro to inny rodzaj działalności, inne powiazania z rynkiem i inne instrumenty do kreowania programu gospodarczego a więc analizują określone spółki należy brać pod uwagę nie tylko wskaźniki mikro ale również makroekonomiczne. Rok nauki giełdy to dopiero igła w stogu siana, a gdzie reszta ekonomii która leży u podstaw rynku.

Pozdrawiam akcjonariuszy Alior

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ALIOR -2,89% 32,92 2022-05-27 17:02:46
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.