Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  58,06 zł , zmiana od tamtej pory: -43,30%

Re: Tylko większość banków wypłaca sowite dywidendy

Zgłoś do moderatora
Rok to krótko tu jesteś, panocku
Pewnikiem tyz dlatego porównujes Allegro do Aliora, a tu jest duza róznica. Alior ma wiela lepse fundamenty.
Ale tzeba pzyznoć, ze gdybym spzedoł, jak panocek mówił, ze bydzie zwała i uodkupił po pisiont jedyn - pisiont dwa złote, to byk był sporo do pzodu, takze moze tza było, ale tyz uodkond jestym na giełdzie, to naucyłek sie, coby nie spekulować, bo raz wyjdzie, a za drugim razem niy, no jak sie spekulować niy umie, to niy ma co, bo jedynie stracić mozna.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ALIOR -2,89% 32,92 2022-05-27 17:02:46
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.