Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  16,80 zł , zmiana od tamtej pory: 23,51%

Re: tylko krajowe wakacje :(

Zgłoś do moderatora
Tylko krajowe to dziękuję. Wolę Grecję piękne słońce bezpiecznie. Polska tłok bakterie. Tłumy w mieście i na plaży. Grecja cisza spokój. Zdrowo bezpiecznie. Takich tępych Polaków nie potrzebujemy. Jedź nad morze siedź w zimnych wiatrach. Plac 15 zł za piwo i wróć zdołowany. Byłem tyle razy nad polskim morzem że mam go dość. Zawsze to samo. Zimna woda szara. Więc w sadź sobie w d polskie wakacje i lato.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RAINBOW 0,00% 20,75 2022-07-05 11:19:12
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.