Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Tylko Kazachstan teraz przejecie OTG i Emby -Orlen

Zgłoś do moderatora
Dnia 2022-07-29 o godz. 18:12 ~Ament napisał(a):
> Realista byłeś na Ukrainie że tak oczywistym dla ciebie jest że nie ma nazizmu na Ukrainie? Banderyzm UPA etc to nie jest nazizm? Możesz stwierdzić oczami telewizora że nic takiego nie ma? Czy dopiero jak zaczną riezać lacha rozum wróci?

Czy chcesz powiedzieć, że Putin w naszym imieniu wyrównuje niewątpliwe polsko - ukraińskie rachunki krzywd, których zaznaliśmy?Widzisz w tym coś pozytywnego, usprawiedliwiającego? Bo ja nie. Zacytuję poetę : "Są w Ojczyznach rachunki krzywd. Obca (ruska)
dłoń ich też nie przekreśli" - Oczywiście mała modyfikacja, ale nasze sprawy z Ukrainą powinniśmy załatwić my sami, a ruscy takich krzywd od Ukrainy nie zaznali i my ich nie prosimy by mścili się za nasze. POSZLI WON!!!. I dziwię się Twojej naiwności w tym dostrzeganiu nazizmu w Ukrainie, a nie w Rosji. Doradzam głębszą refleksję.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.