Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Tylko Kazachstan teraz przejecie OTG i Emby -Orlen

Zgłoś do moderatora
Każdy ma prawo wyboru momentu zakupu i słuchania jednych doradców, a ignorowania innych, tak jak i popierania jednych
polityków, a potępiania innych, ale trzeba umieć ocenić, którzy doradcy (podpowiadacze) czy politycy są godni zaufania, a którzy nie.
Tylko tyle, czy aż tyle? Nie bądźmy ślepi. Musimy odróżniać ziarno od plew, bo za nasze wybory odpowiedzialność ponosimy my sami, no chyba, że chcemy potem popłakiwać nad własnym losem, jak to nas ktoś wyprowadził w pole, zapominając, że nie posłuchało się tych, którzy przed tym przestrzegali. Bóg dał nam rozum i radzi by z tego korzystać, ale nie każdy tak robi.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.