Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Tylko Kazachstan teraz przejecie OTG i Emby -Orlen

Zgłoś do moderatora
Trzymam kciuki, żeby coś z tego było. Nie zależy mi na tych co kupowali na końcu notowań, ale są tacy co kupowali po 500 i wyżej i tacy co kupowali po kilka razy i sprzedawali ze stratą. Sam kupowałem i sprzedając za każdym razem mówiłem że już nigdy nie wejdę w tą spółkę jednak informacje podawane na temat spółki powodowały że ja i inni ponownie kupowali te akcje z myślą odrobienia strat. Ile ci ludzie stracili oprócz pieniędzy innych rzeczy których nie da sie wycenić. 15 lat swojego życia i IM się należy rekompensata za stres, kłótnie z rodziną rezygnacje z wakacji niezrealizowane inwestycje nerwy. Ja jakikolwiek byłby finał to już nie nadrobię straconego czasu. W wielu przypadkach bez petrola życie ułożyło by sie im całkiem inaczej, lepiej.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.