Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,32 zł , zmiana od tamtej pory: -8,56%

Re: Tylko dawcy kapitału oddają w tej cenie w takiej chwili

Zgłoś do moderatora
Wejdzie jeden z drugim na stronę główną Global Cosmed a tam na pierwszym planie płyn antybakteryjny i myśli, że to "covidówka". Płyny już średnio się sprzedają więc daje sobie spokój. Mam wrażenie, że brak "nowych" inwestorów, widzących potencjał spółki. Na giełdzie jest tyle spółek, że część jest niedoceniana i niestety nie zawsze perspektywy, rozwój, wyniki idą w parze z ceną akcji. Dużo graczy to kolarze na dzień, tydzień.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GLCOSMED -1,74% 3,95 2021-06-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.