Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,90 zł , zmiana od tamtej pory: -18,24%

Re: Tylko 430 mieszkań w 2020 roku

Zgłoś do moderatora
Nie zmienia faktu ze ten developer jest posmiewiskiem na rynku krakowskim i może miec trudności z pozwoleniem na budowe i obsłuwa bedzie większa z wzgledu na wieksze poprawki w projekcie i z marży beda musieli zejść zeby przyciągać klientów po tych glosnych aferach z parkingami obecnie lokatorzy nie maja gdzie parkowac a kupowali mieszkania nie tanio

http://krakow.naszemiasto.pl/artykul/budowlanka-po-krakowsku-czyli-jak-obchodzic-przepisy,5077821,artgal,t,id,tm.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=dzieje-sie-w-krakowie&utm_campaign=artykul

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LOKUM -0,76% 13,00 2019-07-22 16:24:07
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.