Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,75 zł , zmiana od tamtej pory: -0,80%

Re: Twarda windykaja

Zgłoś do moderatora
Trzeba powiedzieć sobie wprost że ten wzrost może trwać bardzo długo jeżeli wogóle nastąpi. Nie zdziwiłbym się że po info o sprzedaży nieruchomości też nic nie ruszy. Kto miałby interes w podbiciu kursu jeżeli wszystkie akcje z ff są prawdopodobnie w rękach ulicy. Jeżeli obecnie nikt nie wystawia większych pakietów to nie znaczy że tego nie zrobi w najbliższym czasie z różnych powodów od znudzenia po potrzebę posiadania gotówki. Ja trzymam bo kupiłem te akcje za ugraną kasę, ale kto wie czy nie popełniłem błędu, oby nie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DANKS 2,78% 0,74 2021-07-29 16:24:40
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.