Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,95 zł , zmiana od tamtej pory: -10,87%

Re: TvP brac suplement wzmocni organizm

Zgłoś do moderatora
Czym zatem różni się, np. witamina D, która jest suplementem diety od tej, która jest przepisana przez lekarza na receptę? Na pierwszy rzut oka niczym, bowiem zarówno forma produktu jak i dawki są identyczne. Jeżeli przyjrzymy się dokładniej to:

leki OTC są często tańsze od suplementów ponieważ są refundowane – i tak też jest w np. przypadku opisywanej witaminy D,
proces produkcji leku jest w pełni kontrolowany, zarówno surowce z których składa się specyfik, jak i proces produkcji czy pakowania
producenci suplementów jedynie deklarują skład produktu, oznacza to, że dane ilościowe, jakościowe oraz składniki produktu są jedynie deklaracją producenta.
Dzieki suplementom wielu chorych nie musiało czekac az przyszly lek przejdzie proce dopuszczenia leku na rynek.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PHARMENA 2,52% 9,76 2021-01-22 16:44:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.