Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,88 zł , zmiana od tamtej pory: 16,80%

Re: Tutaj wniosek do prokuratury by się przydał

Zgłoś do moderatora
Oczywiscier.Taki wniosek dawno powinien zostać zlozony tylko njikt się do tego nie kwapil.A co by to dalo.TYle ze kurs wyniosil by dzisiaj nie 47 groszy ale 20 groszy a w sadzie sprawy ciagna się latami.a srmod za spolka ciagnal by się drugie tyle.Niedlugo szanowny Prezes zrobi grzecznym akcjonariuszom niespodziankę.Zafunduje im akcje po 10 zł.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SOLAR -1,72% 5,70 2022-07-05 15:00:36
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.