Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,66 zł , zmiana od tamtej pory: 12,95%

Re: Tutaj tylko spadki - a wzrosty konkretne na TSGames

Zgłoś do moderatora
Dnia 2022-08-11 o godz. 19:08 ~Ten napisał(a):
> Acha - jak wydawał rekomendacje BOS przy 350 z cena docelowa 500, to trzeba było brać po 400? Oj chłopcze, musisz się wiele nauczyć. Btw, jakoś TEN rośnie.

Ale umiesz czytać ze zrozumieniem ??:

"Od wydania naszego ostatniego raportu w grudniu 2021 miesięczne przychody spółki ze sprzedaży gier Fishing Clash i Hunting Clash spadły odpowiednio o ok. 40 proc. i prawie 30 proc., podczas gdy my oczekiwaliśmy w obu przypadkach utrzymania poziomu sprzedaży. Przewidywalność przychodów tych gier pozostaje utrudniona, dlatego też znacząco obniżamy nasze oczekiwania" - napisano w raporcie.

Analitycy wskazują, że pojawiły się także inne negatywne czynniki wpływające na prognozy dla Ten Square Games: kolejny nowy projekt (Football Elite) został wstrzymany, pierwsze wskaźniki efektywności sprzedaży Fishing Clash w sklepie Huawei na chińskim rynku nie są zadowalające oraz w marcu zaksięgowano stratę w wys. 0,5 mln zł w Gamesture, co sugeruje straty w następnych miesiącach.
"W konsekwencji obniżamy prognozy sprzedaży dla Fishing Clash na 2022 i 2023 odpowiednio o 36 proc. i 42 proc., a także zakładamy płaski poziom miesięcznych przychodów od teraz. Obniżamy również prognozy sprzedaży dla Hunting Clash na 2022 i 2023 odpowiednio o 26 proc. i 61 proc., przyjmując założenie płaskich przychodów w nadchodzących miesiącach. Wyraźnie zmniejszamy nasze prognozy sprzedaży, odpowiednio o 80 proc. i 73 proc., dla wersji chińskiej Fishing Clash na 2022 i 2023" - dodano.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RANKPROGR -4,34% 1,88 2022-12-02 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.