Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,66 zł , zmiana od tamtej pory: 8,13%

Re: Tutaj tylko spadki - a wzrosty konkretne na TSGames

Zgłoś do moderatora
TSGames tak tu jest wspaniale haha:

DM BOŚ obniżył o 77 proc. cenę docelową akcji Ten Square Games

Tomasz Rodak, analityk DM BOŚ, obniżył do “trzymaj” rekomendację dla akcji Ten Square Games. Cena docelowa poszła w dół o 77 proc. do 115 zł.

“Od wydania naszego ostatniego raportu w grudniu 2021 miesięczne przychody Spółki ze sprzedaży gier Fishing Clash i Hunting Clash spadły odpowiednio o ok. 40 i prawie 30 proc., podczas gdy my oczekiwaliśmy w obu przypadkach utrzymania poziomu sprzeda

Źródło: Puls Biznesu
Treść chroniona prawem autorskim. Całość przeczytasz tu: https://www.pb.pl/dm-bos-obnizyl-o-77-proc-cene-docelowa-akcji-ten-square-games-1158131

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RANKPROGR -2,97% 1,79 2022-12-07 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.