Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,90 zł , zmiana od tamtej pory: 34,86%

Re: Tutaj kwestia czasu to 100 zł

Zgłoś do moderatora
Rowniez od 2019 i przyznam szczerze, ze przy kursie 30-40 zl bardzo zalowalem, ze nie posiadam wiecej ilosci akcji, ze cena mi “odjechala”. Dzis dziekuje wszystkim, ktorzy przyczynili sie do powrotu ceny na poziomy gdzie pierwotnie kupilem pakiet. W ten sposob jeszcze przed premiera i glownym marketingiem podwoilem stan posiadanych akcji. Od 2019 bez zmian uwazam ze spolka ma potencjal i tego sie trzymam nie zwracajac uwagi na wysyp trolli. Pozdrawiam poklad!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
THEDUST -2,97% 14,70 2023-06-05 16:15:09
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.