Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,35 zł , zmiana od tamtej pory: 77,14%

Re: Tu trwa walka o akcje

Zgłoś do moderatora
decyzja. Mamy odwrócenie trendu, wybicie, potwierdzenie i kolejny silny ruch potwierdzający kierunek. Teraz robimy, na początek, ruch mierzony i wspinaczka. Tu w sile możemy się spodziewać miłych zaskoczeń. Jeśli "na czas" zorientują się jeszcze "nie technicy", to będzie silne parcie w górę. Wbrew pozoru wolnego papieru nie ma wiele, a patrząc przez pryzmat wartości "zabezpieczonych" kontraktów, to jeszcze nie wielu zorientowało się jak niska jest obecnie kapitalizacja. Nie będę pisał o poziomach docelowych, ale myślę, że wielu by się zdziwiło. Przy dobrych "wiatrach" poziomy te nie muszą być w odległej przyszłości. Jeśli nasz podmiot ma w zanadrzu  jeszcze uczestnictwo  w kolejnych przetargach i na domiar "złego" wygra je, to "strach się bać".

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GENRG 1,97% 0,62 2020-12-04 15:27:34
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.