Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,33 zł , zmiana od tamtej pory: 70,30%

Re: Tu trwa walka o akcje

Zgłoś do moderatora
Tak też i mi wychodzi. Więc można wyskoczyć mniejszym pakietem na 3 tygodnie trochę po zarabiać na innych spółkach i wrócić.
Ale gwarancji nie ma że kurs się utrzyma.
Zastanawiają mnie te pakietowki z marca i kwietnia. Nie było inf o zmianie posiadania. Na Nc się nie znam więc może tak można.
Podobne pakietówki widziałem swego czasu na Kzs od 09, zł a wywindowali kurs do ponad 5 zł. Tylko tam był ostry wał ale dało się zarobić.
Druga opcja to może jakaś optymalizacja podatkowa.
Może też być to temat do wyników jako zysk lub strata z działalności operacyjnej.
Opcji jest wiele. Czas pokarze lecz uważam że do maja nic się nie powinno wydarzyć odnośnie wzrostów.
Takie moje zdanie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GENRG -1,40% 0,56 2020-10-21 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.