Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,33 zł , zmiana od tamtej pory: 87,88%

Re: Tu trwa walka o akcje

Zgłoś do moderatora
Rysuje nam się fajny boczniak pod trzecie wybicie. Zobaczta wykres 3 miesięczny. I to żadna ulica tylko anim. W raz ze wzrostem umów wzrasta wartość i to normalne.
No chyba że będzie miał kaprys i zwali kursik ale wtedy wiadomo że sporo osób przyczajonych żuci się na papier w tym i ja.
A z arkusza nie za bardzo jest co chwycić. Tak żeby se 200k kupić przy tej cenie graniczy z cudem.
Nawet probowałem się ustawić z wiekszym pakietem z lewej to za miast wpaść do wora kurs się oddalał itd.
Takie moje zdanie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GENRG 1,97% 0,62 2020-12-04 15:27:34
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.