Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  28,60 zł , zmiana od tamtej pory: 23,50%

Re: Tu powoli czuć...

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-09-21 o godz. 16:01 ~Cromen napisał(a):
> Jak po co żeby blokować rozwój i sabotażowac, wiesz kto jest w akcjonariacie ATT ? I że 10 lat temu było wezwanie po 36 zł że strony Rosjan ?

10 LAT TEMU TO NIE BYŁO TEMATU Z CO2 NA TERENIE UNI EUROPEJSKIEJ. A DZIŚ TO JEST W TARNOWIE NAJGORSZE MIEJSCE NA ŚWIECIE DO PRODUKCJI CHEMICZNEJ, ZWŁASZCZA PLASTIKÓW I NAWOZÓW. TU TYLKO UTYLIZACJA OPAKOWAŃ PLASTIKOWYCH BYŁA BY POZA OGROMNYMI KOSZTAMI NA TERENIE UNII. I BEZ TEGO ATT NIE MA RACJI BYTU. ALE JAKOŚ NIKT TYM W ATT NIE ZAJMUJE SIĘ. PREZESY BRNĄŁ W BAJER NA POTĘGĘ, BO TO SĄ SOŁTYSY Z GMIN BEZ ZNAJOMOŚCI TECHNOLOGII CHEMICZNEJ I STANOWIĄ JEDYNĄ PRAWDĘ OBIAWIONĄ RODZINY NA SWOIM PIS?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GRUPAAZOTY 2,85% 35,32 2021-11-30 17:04:51
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.