Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  28,04 zł , zmiana od tamtej pory: 20,61%

Re: Tu powoli czuć...

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-09-21 o godz. 14:34 ~Cromen napisał(a):
> Na 18 to nie walnie Ruscy w tej cenie na pewno będą chcieli podkupić
> albo wezwanie będzie jak poniżej 22 pobuja bez przesady

A PO CO RUSKIM SPÓŁKA W NAWOZACH Z UE. GDZIE OBOWIĄZUJĄ PRZEPISY CO2? TO DRAMAT TERAZ TEGO NIKT KUPOWAĆ NIE CHCE, DO TEGO DOPROWADZIŁA JEDYNA SIŁA PRZEWODNIA, ZAMIAST WYSOKIEJ TECHNOLOGI TO KASA DLA RODZINY NA SWOIM. TO PRZY CENIE CO2 KTO KUPI SPÓŁKĘ KTÓRA JEST STARA I PRZENIEŚĆ SIĘ NIE DA?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GRUPAAZOTY -4,14% 33,82 2021-11-26 17:02:43
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.