Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  28,16 zł , zmiana od tamtej pory: 25,43%

Re: Tu powoli czuć...

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-09-21 o godz. 13:35 ~B921 napisał(a):
> Jak dla mnie to bessa się skończyła już. Dużo wskazuje na akumulację papierów i rajd w górę na ATH.

BESSA TO DOPIERO NADCHODZI DUŻYMI KROKAMI, ZA CHWILĘ ZOBACZYSZ 18 zł ZA AKCJĘ ATT, A JA WOLAŁ BYM BY AKCJE ROSŁY, AKCJE ATT, ALE GŁUPOTY ZARZĄDZAJĄCYCH ZMIENIĆ NIE DA SIĘ, TAKI KRAJ, LUBERUM VETTO W WYDANIU PIS, A CZYM TO SIĘ SKOŃCZY? A ATT TO NIE SPÓŁKA PIS TYLKO NARODU POLSKIEGO, UWŁASZCZYLI SIĘ I ROBIĄ CO IM SIĘ PODOBA. A TERAZ ZJAZD NA 5,50 zł TAK JAK PGE?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GRUPAAZOTY 2,85% 35,32 2021-11-30 17:04:51
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.