Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  28,12 zł , zmiana od tamtej pory: 27,45%

Re: Tu powoli czuć...

Ale gadanie życzeniowe rozumiem że macie akcje i ja też mam ale raptem jakieś 2 % to azoty
Dywersyfikacja.
Spójrzcie na Dino, Cyfrowy Polsat - tam cisną w górę, taki trend.
A tutaj jest odwrotnie, nie ma co się czarować jest lipa z gazem, drożejącym prądem.
Negocjacje z Koreańczykami.

Spadek cen gazu jeśli nastąpi może pójść razem z cenami płodów rolnych w dół.
Cały rynek surowców i wtedy lipa bo nawozów mniej pójdzie.
Więc trzeba tu uważać bo można się wpakować w trend boczny na dłuuugi czas
albo i spadkowy jaki na razie obowiązuje.

Ogólnie spółka jest wartościowa, strategiczna - owszem.
I na pewno wybudowanie jej od podstaw wraz know - how przebija wycenę giełdową i to dużo.

I na pewno przyjdzie na nią czas tylko pytanie zasadnicze KIEDY ??? Ja bym po prostu patrzył na wykres.
I jeśli zacznie rosnąć to po prostu dokupię. A od jakiegoś czasu obserwuję z małą pozycją żeby pamiętać o tej spółce jako niedowartościowanej.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GRUPAAZOTY 0,28% 35,84 2021-12-03 17:01:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.