Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  28,48 zł , zmiana od tamtej pory: 18,75%

Re: Tu powoli czuć...

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-09-21 o godz. 10:54 ~rozważny5 napisał(a):
> Notowania na tym poziomie są wręcz śmieszne....trudno liczyć tu na jakieś dalsze spadki ....ogromną firma a wyceniana jak producent sandałów.

Problem jest tylko w tym że niby, Notowania na tym poziomie są wręcz śmieszne....trudno liczyć tu na jakieś dalsze spadki, ale ja od 30 lat na giełdzie widziałem, jak przy takich śmiesznych obrotach spółki leciały po -9% dziennie. To że obroty małe to bardzo źle, na małych obrotach wszystko złe się dzieje. Na bessie to jedynym problemem są niskie obroty, i nawet mała podaż zwala spółki o 60%. Tu naprawdę nie ma się co cieszyć że ATT spada na małych obrotach, a że ceny nawozów rosną to jeszcze gorzej, siądą zakupy jak się gawiedź zorientuje, że to co zarobią na roli, weźmie to nieudaczne technologicznie ATT, i po co będą kupować i za pier dalać, by utrzymywać ATT? 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GRUPAAZOTY -4,14% 33,82 2021-11-26 17:02:43
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.