Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  34,10 zł , zmiana od tamtej pory: -10,56%

Re: Tu pewny trend wzrostowy

Zgłoś do moderatora
Słuchaj gościu, za pisanie nieprawdy o rzekomej sprzedaży przez akcjonariuszy na kilku wątkach zaraz bekniesz. Od wejścia „shoppera” nikt z dużych nie sprzedawał akcji, co widac w raportach kwartalnych i po braku formalnych obowiązkowych powiadomień. To ze stooq sobie czasami blednie cos wpisze, a na wielu spółkach tak jest, nie usprawiedliwi cie. Spróbuj raz jeszcze napisac cos w tym stylu, a przeczołgam cie sądowo.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WOODPCKR 0,00% 30,50 2023-06-07 16:22:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.