Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  29,30 zł , zmiana od tamtej pory: 9,62%

Re: Tu już hurra optymizm a minister nie wie czy nie przedłużą lockdownu

Zgłoś do moderatora
Wzrosty, które teraz obserwujemy, mogę sobie wyjaśnić tylko w jeden sposób - na giełdę napłynęło mnóstwo ludzi i jeszcze więcej kasy, która pompuje kursy. Do tego możemy dorzucić odpływ kapitału z covidowych balonów, który tez musi gdzieś znaleźć ujście. Więc, jeszcze w zielone gramy, jeszcze...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AMREST 3,61% 32,12 2021-10-15 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.