Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  20,35 zł , zmiana od tamtej pory: -1,72%

Re: Tu bedziecie mieli takie samo akuku jak na ENERGII ,

Zgłoś do moderatora
Jestem wieloletnim inwstorem i takich numerow na naszej szulerni to dawno nie widzialem kolego , wszystko jest mozliwe na szkode inwestorow Wlasciciel czyli Sasin moze rozne numery populistyczne wykonac niby dla dobra ludu , ale nie koniecznie dla akcjonaiuszy . A co na Energii nie zrobili takiego numeru , tez niby dobrze dla splki ludzi , ale niekoniecznie dla a kcjonariuszy !!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PKPCARGO 1,63% 20,00 2020-01-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.