Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  26,26 zł , zmiana od tamtej pory: 2,63%

Re: Trzymać ? animator zadusił grę

Zgłoś do moderatora
Bolek - z PGF to akurat kiepskie porównanie bo tam akurat PGF (bardzo zadłużona spółka) chodziła po 30 zł, a że nikt jej nie chciał to ogłosili split 1:30 i na zerowym obrocie z ceny 30 zł najpierw spompowali na 90, a po splicie kiedy podzielili 1:30, tj. z 90 zł na 3 zł, a z 3 podnieśli to na 4 zł pięknymi obietnicami.

A giełda jak to giełda, pazernych naiwniaków z $ $ w oczach nie brakuje więc łykali to jak młode pelikany, a dziś PGF ma bodajże 166 mln długu, wyprzedał akcje Oze Capital (starego CSY) za bezcen, a papieru PGF nikt nie chce dziś po 2,40 - 2,50 zł.
Tutaj akcje na IPO zostały wycenione na 26 zł, a są 26,50. Nikt tego sztucznie nie spompował - może nie urosly na debiucie, ale myślę że na ten papier przyjdzie czas.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ONDE-PDA 1,32% 26,95 2021-08-30 17:03:21
Brak wiadomości dla danej spółki
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.