Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,14 zł , zmiana od tamtej pory: -12,04%

Re: Trzymac

Zgłoś do moderatora
A wiesz że 'tutaj już nie ma z czego spadac' to pisali już jak kurs był po 17-18 zł? I jak będzie po 3 zł to też tak będą pisać. Można by zebrać najlepsze teksty na forum bankiera i byłyby w nich takie kwiatki jak: tutaj już nie ma z czego spadac, od jutra zmiana trendu, dno ubite, jutro wystrzał, teraz kierunek północ, od września rusza cały gaming, ulica odleszczona, grubasy zebrały, zaczyna się hossa na gamingu, pewnie fundy odkupiły, do lutego tutaj będzie 20zl itp itd.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GAMFACTOR 0,32% 6,28 2022-05-27 17:00:00
2022-05-27
Wyniki finansowe
2022-04-29
Wyniki finansowe
Wyniki finansowe
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.