Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,78 zł , zmiana od tamtej pory: 174,36%

Re: trzymać

Zgłoś do moderatora
Co mnie przyciągnęło? Miałem kiedyś trochę akcji i je sprzedałem znacznie drożej niż są notowane obecnie. Kiedyś ta firma jako Presco całkiem fajnie sobie radziła, więc czasami obserwuję, co jeszcze można bardziej zepsuć. A jak widać można. Widziałeś sprawozdania finansowe? Dlaczego uważasz, że jest sens kontynuowania tej męczarni ? Bez pomysłu na biznes, bez efektów, nieporadność i indolencja. Podchodzę do tego bez emocji i czy będzie ta firma istniała za pół roku czy nie, mnie to grzeje. Powodzenia wszystkim akcjonariuszom.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
YOLO -15,75% 2,14 2022-01-21 17:03:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.