Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,15 zł , zmiana od tamtej pory: 266,67%

Re: Trzeba przyznać że naganiacze mocno cisną i wykańczają niedobitków

Zgłoś do moderatora
Dnia 2018-04-27 o godz. 00:22 ~ebc napisał(a):
> 16 mln akcji a tutaj kilkanaście-kilkadziesiąt kilo akcji zbija kurs na łeb na szyję ... tak tak siedzicie wszyscy bezinteresownie ...

Jakbyś zaliczył sporą obsówkę na spółce, która leci sobie w kulki z drobnymi, to też byś bezinteresownie pisał na forum ;)

Tak w ogóle to czy nowy zarząd coś planuje oprócz puszczania inf w eter? I ciekawe co planują "nowi" akcjonariusze, co mają pakiety poniżej 5% z większego :D

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HEMP 0,00% 0,55 2020-11-24 17:01:21
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.