Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,16 zł , zmiana od tamtej pory: 166,25%

Re: Trzeba przyznać że naganiacze mocno cisną i wykańczają niedobitków

Zgłoś do moderatora
Dnia 2018-04-26 o godz. 16:20 ~hmmmmm napisał(a):
> Jak ktoś uważa, że okazja, to pewnie załadowany pod korek :D
>
> Byłem akcjonariuszem tej spółki ale przez ich zagrania wolałem sprzedać na stracie i mieć ją z głowy, popatrzcie na raporty i zapewnienia prezesa i skontrujcie to z ebi/espi, szczególnie ta sprzedaż na pakiety poniżej 5% :D

Na dobrą sprawę to kwalifikuje się pod paragraf, jeśli ktoś stracił dziwię się że tego nie wykorzystał i sprawy nie założył to jest moje zdanie, manipulowanie informacjami i tyle.
Getback - tak został zahaczony "KNF złożyła do Prokuratury Krajowej zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa manipulacji informacją. Wszczęła też postępowanie administracyjne, bo podejrzewa, że GetBack podał nierzetelne informacje w sprawozdaniach finansowych "
dzieje się na rynku i czas najwyższy bo ludzi oszukiwano na każdym kroku !!!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HEMP 1,91% 0,43 2020-10-29 11:07:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.