Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,15 zł , zmiana od tamtej pory: 280,00%

Re: Trzeba przyznać że naganiacze mocno cisną i wykańczają niedobitków

Zgłoś do moderatora
A masz wiedzę jak zostały rozliczone pieniądze za te pakiety ???
bo tu były przypadki wcześniej że za gotówkę obejmowali a potem się okazywało że jednak za pakiety innych akcji (po zabiegu niby sprzedaży) hahaha
podam drastyczne przykłady jakie były na spółkach Patrowicza - obejmował po 10 gr (słownie po dziesięć groszy) a sprzedawał z zyskiem po 1 groszu ba nawet robił następnie scalenie i dalej sprzedawał z zyskiem hahaha

jaką masz gwarancję że nie rozliczyli się w podobne sposoby podprogowo aby nie móc podawać prawdziwej wartości .....

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HEMP 4,59% 0,57 2020-10-19 16:49:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.