Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,60 zł , zmiana od tamtej pory: 15,00%

Re: True lies ;)

Zgłoś do moderatora
No... a jeśli nie pomijać czynnika czasu to przyjmij do wiadomości, że od drugiej połowy 2020 roku sytuacja na 3 rozważanych spółkach wygląda tak:

1) RankProgress cena w końcu 2020 roku w przedziale od 1,50 do 1,90 - obecnie również kanał horyzontalny z tym samym wsparciem w okolicach 1,50 zł !!! 
0% zmiany !

2) Allegro cena w październiku 2020 r. podchodziła pod 100 zł - obecnie 25 zł.
-75% zmiany !!!

3) Columbus cena w sierpniu 2020 r. 110 zł - obecnie ok. 8 zł (a było 4 zł!)
- 93% zmiany !!!

I nie są to żadne manipulacje tylko fakty, który każdy może łatwo sprawdzić.
A na pozostałych wymienionych przez Ciebie spółkach sytuacja będzie identyczna lub jeszcze bardziej jaskrawa!

comtrader

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RANKPROGR -5,40% 1,84 2022-11-25 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.