Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,39 zł , zmiana od tamtej pory: 163,60%

Re: Troszkę edukacji, bo strach się bać, jak czytam

Zgłoś do moderatora
Provident podzielił się jakieś naście lat temu na ramię brytolskie czyli jest to aktualny provident finance notowany tylko na lse oraz ramię międzynarodowe czyli ips , ten z kolei jest notowany i na lse na naszym stooq masz ips.uk i na WSE jako ips tylko ma naszym stooq. Możnaby zrobić arbitraż pomiędzy li tylko ips-ami. O tyle pouczające porównanie że ips jest notowany że znaczącym dyskontem wobec Provident Financial a nie powinien bo przychody są porównywalne a finanse o niebo lepsze w ips. Do tego perspektywy ips są zdecydowanie lepsze niż PFG : Meksyk z populacją około 1/2 USA jest wymarzonym targetem IPF. Włożyli tam sporo kasy i wysiłku w ciągu ostatnich lat i zaczyna t to kręcić po latach strat

Do tego rozwój e- kredytowania .
Szefostwo wyraźnie zaciera ręce , tylko doczekać końca pandemii o będzie żniwo.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROVIDENT 7,69% 6,30 2022-02-21 16:42:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.