Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,30 zł , zmiana od tamtej pory: 173,91%

Re: Troszkę edukacji, bo strach się bać, jak czytam

Zgłoś do moderatora
Ja myślę, że provident odbije. Kolega który mbank i pekao cytuje, niestety należy do 1% traktujących providenta jako polską firmę. W UK nikt o mbank i pekao nie wie. W kwietniu dziesiątki miliony akcji w UK przewinęło się między 30-40 pensów, także w tej chwili mieliśmy do czynienia z realizacją zysków z tamtego czasu. Czas na 80-90 pensów. Do tego muszą zrolować obligacje, a jest tego bardzo dużo. Jak nie zrolują, to syf. Zrolują, jazda w górę. Złych wiadomości już tu nie będzie, bo złą wiadomością pył raport za H1, ale każdy trzeźwo myślący mógł się tego czegoś spodziewać. Firma jest wypas i moim zdaniem odbije.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROVIDENT 7,69% 6,30 2022-02-21 16:42:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.