Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,30 zł , zmiana od tamtej pory: 173,91%

Re: Troszkę edukacji, bo strach się bać, jak czytam

Zgłoś do moderatora
Zobaczymy kto ma więcej racji czy zarząd który jest pewny że sytuacja związana z covid m dostarczy im paliwa jakiego wcześniej nie było czy przeważają ryzyka w postaci na przykład upadłości konsumenckiej i tym podobnych ale kluczowy jest tutaj co robi Bank Co robi provident.pl jest spłacić małą pożyczkę aniżeli gdy wszystko się wali i masz do spłaty duży kredyt budowlany hipoteczny czy inwestycyjny. W czym upatruje przewagi Providenta nad bankami.refinansowanie najprawdopodobniej zostanie do 5:00 jeszcze w starym roku na długo przed terminem zapadalności obligacji ale zgadzam się przy panice i oderwany od rzeczywistości gospodarczej decyzjach co robić może być różnie może być tak nisko jak było wcześniej 30p,no ale w takiej sytuacji trzeba by rzeczywiście sprzedawać wszystko i brać za wszystko

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROVIDENT 7,69% 6,30 2022-02-21 16:42:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.