Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,30 zł , zmiana od tamtej pory: 173,91%

Re: Troszkę edukacji, bo strach się bać, jak czytam

Zgłoś do moderatora
2% niżej? Jesteś optymistą. Przy analizie należy brać pod uwagę cały sektor, a nie tylko fundamenty rozważanej spółki. Już w innym wątku pisałem co musiałoby się wydarzyć aby kurs odbił. Nawet takie giganty jak PEKAO czy mBank o zdrowych fundamentach nie chcą odbić i spadają po kilka % dziennie, a z AT wynika, że spadną jeszcze o jakieś 20% (głównie dlatego, że siada budowlanka i stopy pozostają na prawie zerowym poziomie). To dla Providenta, którego model biznesowy obarczony jest znacznie większym ryzykiem oznacza proporcjonalnie większy spadek. Teraz każdy patrzy jak uratować kapitał, więc jak pęknie psychologiczne wsparcie na 2zł, to nie będzie dna. Osobiście obstawiam, że jeszcze do końca roku zjedzie przynajmniej do1,50 (=30p, czyli wsparcie na LSE).
Kiedyś będzie w końcu odbicie i spory zarobek tak jak na energetyce, ale to może jeszcze potrwać kilka miesięcy. Jeśli natomiast noga im się powinie i nie wykupią obligów, o się wszyscy obudzą z -80% na otwarciu...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROVIDENT 7,69% 6,30 2022-02-21 16:42:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.