Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,30 zł , zmiana od tamtej pory: 173,91%

Re: Troszkę edukacji, bo strach się bać, jak czytam

Zgłoś do moderatora
Są dwie główne przyczyny a właściwie trzy po pierwsze rynek przesadnie zakłada że będą jakieś poważniejsze problemy z refinansowaniem długu, podczas gdy będzie do zwykła formalnośćjasne jest że kryteria przyznawania kredytów ulegną zaostrzeniu ale kredyty będą udzielane a firmy takie jak Provident wyróżniają się dużą rentownością oraz w miarę zdrowym biznesem nawet mimo zaostrzajacych się regulacji w poszczególnych krajach oraz perspektywami, co same banki które będą stały za refinansowaniem powinny doskonale rozumieć albowiem klienci niższej jakości którzy nie sprostają zaostrzonej polityce kredytowej banków trafia wprost w objęcia firm takich jak Provident czy inne z branży parabanków. Oczywiście drugim czynnikiem ryzyka jest powtórny lock Down ale sporo głosów przemawia za tym że będzie raczej zrównoważenie pomiędzy efektami ograniczenia pandemi a paraliżem gospodarki bo wtedy cały wysiłek na okiełznanie pandemi pójdzie w diabły i wreszcie trzecia przyczyna to spółka jest ulubieńcem funduszy grających na krótko to co się dzieje podczas notowań to jest oczywiste dla prawie każdego obserwatora że tutaj trwa wymiana jedni grają na zwyżkę inni dalej na spadek notowania nie mają nic wspólnego z rzeczywistym rynkiem w skrócie mechanizm skutecznego zarabiania dużych milionów polega na tym że grają na krótko w zaparte czyszczą z akcjonariat więc dla osób które nie ustawiły stop loss pozostaje czekać aż to odbije .ponadto wszyscy już w artykułach ogólnych mówią o katastrofie na bankach więc statystycznie ten moment jak pojawiają się ogólne artykuły w ogólnej prasie to pora żeby zastanowić się czy nie zagrać wbrew głosem

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROVIDENT 7,69% 6,30 2022-02-21 16:42:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.