Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,30 zł , zmiana od tamtej pory: 173,91%

Re: Troszkę edukacji, bo strach się bać, jak czytam

Zgłoś do moderatora
Właśnie pytam, co za kretyn kupował akcje po 4 złote, gdy tam były po 30 pensów. jakiś debil roku. Chyba kolego nie rozumiesz do końca. Tyle ile akcji na Polskę przerzucą, taka jest płynność, może z tego to wynikało.Jakiś Pan naciska na Enter w Londynie i żeni to w Polsce. Generalnie akcjie w Polsce powinny kosztować dokładnie tyle co w UK. Praktyką jest natomiast, że kosztują kilka procent wyżej po kursie waluty. Tak samo jest z Banco Santander i Unicredit, które są notowane na GPW i innych gieładach. Fenomenu z kwietnia z Providentem, że ktoś kupował tutuj dwa razy drożej, niż w Londynie nie rozumiem. Chcesz kupić po pensach, to można prze XTB w Londynie handlować. Nie wiem tylko, jakie mają sprady na walutach, bo przecież wpłacamy do xtb złotówki.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROVIDENT 7,69% 6,30 2022-02-21 16:42:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.