Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,01 zł , zmiana od tamtej pory: -7,19%

Re: Trole spadkowe w zmasowanym ataku...

Zgłoś do moderatora
Śmiem twierdzić, że niestety ale nie będzie.Do tej pory tylko informacje o wbitych palikach. Nie było info o oddaniu żadnej elektrowni, nie było info o otrzymaniu kredytu, o który ubiegali się w zeszłym roku, obiecanych 200-300 MW do końca przyszłego roku też się nie spodziewam ......nie wygląda to dobrze i zachęcająco

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
01CYBATON -2,92% 4,65 2021-10-20 16:28:57
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.