Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,29 zł , zmiana od tamtej pory: -14,93%

Re: Trole spadkowe w zmasowanym ataku...

Zgłoś do moderatora
Nie chce mi sie Janku szperać za wątkami archiwalnymi, gdzie "trole spadkowe się uaktywniły, będzie ciekawie w X" gdzie X sobie podstaw kwieceń, maj, czerwiec, a było jak było xD także dalej zaklinaj rzeczywistość. Trole spadkowe znajdziesz na dosłownie każdym podforum i nie ma to nic wspólnego z realnymi wzrostami czy spadkami, a jak już to marginalny. Większość ludzi z olejem w głowie nie traci czasu na forum bankiera (tak jak my to właśnie robimy)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
01CYBATON -3,23% 4,50 2021-10-21 16:43:49
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.