Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  24,20 zł , zmiana od tamtej pory: -14,88%

Re: Trole spadkowe na forum - dobry znak

Zgłoś do moderatora
Ciekawe kto ten piach kupował dzisiaj?
Odp Ci kto - realiści kupują od pesymistów czyt. leszczyny która sprzedaje na spadkach, by potem tym samym leszczom (wówczas optymistom) sprzedać na pokaźnych górkach za x czasu.
Wywołam cię do tablicy jak spółka otrzyma FDA na opaskę, zakończy przedklinike na zwierzętach choćby w 1 projekcie, a z raportu nie wynika żeby CoolCryo były jakieś opóźnienia i otworzy okienko transakcyjne. Choć lepiej ignorować takich uczestników rynku jak ty i paru jeszcze. No ale tak to jest, spółka weszła do GPW i się zaczęło, na NewConnect był spokój na forum. Marnujcie swój czas na wypociny, nędzne musi być wasze życie. A może ktoś wam płaci ochłapy i dobiera po taniości do grubego portfela, abyście wielu panikę i mniej doświadczonych uczestników rynku sprowokowali do sprzedaży akcji po zaniżonej cenie. Tak czy siak w życiu jest zawsze równowaga, takie są prawa, to co rozsiewacie wróci do was wszystkich

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MEDINICE -4,19% 20,60 2021-12-06 17:00:57
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.