Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,97 zł , zmiana od tamtej pory: 1,03%

Re: Trochę się zbierze na K i SRUUU - nie dać się ubrać

Zgłoś do moderatora
Tu można liczyć na jednodniowy wystrzał do góry może dwa dni i tyle, na stabilne wzrosty nie ma co liczyć i nie będzie, strategia firmy na kolejne lata jest taka przejść na NC aby nie było obowiązku informacyjnego jak to jest na głównym GPW i wyjście tylnymi drzwiami i to będzie zrealizowane kto zdąży wywalić papier tym mniej nerwów zaliczy, o kursie osiągającym wartość księgową można tylko pomarzyć, zresztą codziennie czerwono i coraz niżej pisałem że zobaczymy 0,70 / 0,80 gr.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KCI -9,02% 0,98 2023-03-24 16:48:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.